Bulgarian Language English Language German Language Serbian Language Croatian Language Macedonian Language Turkish Language  
Galeri

 

Mineralkomerse :: Galeri

devamı

HACCP & ISO Certificates

HACCP
ISO 9001:2008
Certificate HACCP - English Certificate ISO 9001:2008 - English
GMP+
GMP+
MINERALKOMERSE :: BALKANLARDA TEK AMORF SİLİS ÜRETİCİ
AMOSIL 135
AMOSIL 170
AMOSIL 220
SODYUM SILIKAT ÇÖZELTI

 

AMOSIL 135

 

AMOSIL 170

 

AMOSIL 220

 

SODYUM SILIKAT ÇÖZELTI

AMOSIL 135 aktif silis, ozel yüzeyi ve belirli büyüklükte olan parçacıkları vardır.
Orta ve ya kuvvetli güçlendirici madde gibi genel olarak kauçuk sanayi’ de kullanılır. Diğer tipik uygulamalar ise: kaplamalar, kemerler, hortumlar, mühürleme ve doldurma malzemesı, tekstil ve endüstriel kauçuk ürünleri.

AMOSIL 170 aktif silis, ozel yüzeyi ve belirli büyüklükte olan parçacıkları vardır.
Kauçuk ve siyah olmayan plastik için kuvvetli güçlendirici maddedir. Diğer tipik uygulamalar: ayakkabı, döşeme, kablolar, kemerler, hortumlar, ve çeşitli teknik kauçuk ürünler.

AMOSIL 220 aktif silis, özel yüzeyi ve belirli büyüklükte olan parçacıkları vardır.
Taşıyıcı olarak, kaynamaya karşı madde, antibiyotik, kozmetik üretiminde, gıda endüstrisinde ve diş macunu üretiminde aşındırıcı ve koyulaştırıcı gibi kullanılır.

SODYUM SILIKAT ÇÖZELTI, Alkalik silikatlarda yüksek, fakat geçici alkalescence vardır ve bu yüzden tekstil elyaflara zarar vermezler, korozyona karşı harika negatif katalizörler, bu yüzden deterjanların ve gres temizleme ürünlerinin büyük kısmının genel bileşenidirler.

 

devamı

devamı

devamı

devamı

 


Teknoloji

 

AMOSİL atölyesi 1989 yılında kuruldu. AMOSİL 170 VE AMOSİL 220 ’nin tekel tedarikçisi oldu. “Beyaz kül” atölyesindeki teknolojik ekipman başlıca İtalya, Almanya , Fransa ve Bulgaristan’dan.Bu atolyenin teknolojisi, kurulum ve teknoloji kullanımı sürecinde bulunan teknolojik ve yapısal dezavantajları yüzünden devamlı geliştirilmistir.

devamı